® ®
® ®
Wróć

Współpracuję z

Karolina Prokopowicz Fotografka chwytająca momenty i ulotne chwile

Fotografia to nie tylko malowane światłem obrazy, to emocje, uchwycone momenty i ulotność chwil. Łapię te momenty odkąd pamiętam. Po latach testowania cierpliwości otoczenia, metodą prób i błędów, udało mi się dojść do miejsca, w którym jestem dzisiaj. W mojej pracy najbardziej cenię kontakt z ludźmi i ich różnorodność. Każda kolejna sesja to nowe wyzwanie. Efekt końcowy sesji to często pamiątka na długie lata, dlatego dbam o każdy jej szczegół. Z setek zdjęć wybieram perełki, które następnie poddaje starannej obróbce cyfrowej. Nie prowadzę fabryki, każdy jest inny, każdy jest wyjątkowy i ma własną wizję siebie. Ja jestem po to żeby tę wizję zrealizować. Zapraszam Cię przed mój obiektyw :)

Prywatnie jestem mamą czteroletniej terierki Flary, wielką miłośniczką klasycznych aut oraz podróży bliskich i dalekich.  


Wróć
Szanowny Użytkowniku,
Zanim zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych - więcej na temat RODO i naszej polityki prywatności.
Jeśli akceptujesz powyższe - kliknij - ZGADZAM SIĘ
Możesz też odmówić zgody - prosimy wówczas o opuszczenie naszej strony.
DZWONECZEK UWAŻNOŚCI
Dzwoneczek Uważności to newsletter, w którym chcemy dzielić się z Tobą tym co nas inspiruje oraz zachwyca w mindfulness - uważności. Pojawia się nieregularnie. Jeżeli chciałabyś/chciałbyś go otrzymywać zapisz się podając swój adres mailowy.
KONTAKT@MINDFULNESSPOLSKA.PL
TEL: +48 606 699 106
BĄDŹMY W KONTAKCIE
ZOSTAW WIADOMOŚĆ
Zostaw wiadomość a odpiszemy najszybciej jak to będzie możliwe. Dziękujemy
* pola wymagane
Do góry