® ®
® ®
Wróć

Współpracuję z

Ania Maciantowicz Mama, Partnerka, Tancerka, Wędrowiec

Trudno mi zdecydować od czego zacząć i w jakiej kolejności ułożyć kilka istotniejszych faktów, mapujących moje życie. Jak precyzyjne mam się opisać?

A może za kryterium porządkujące powinnam uznać to,  co ma dla mnie w życiu największe znaczenie i posłużyć się nim, aby wypełnić treścią słowa “O MNIE”. Czy słuszne jest pointowanie kolejnych akapitów czymś na kształt etykietki? Nie wiem, ale postanowiłam to zrobić   


Kiedy kilka lat temu, w niedużych odstępach czasu na świat przybyli moi synowie: Franek i Iwo, przedefiniowałam siebie całkowicie. Od tamtej chwili stałam się matką i wszystko co działo się w moim życiu, było przefiltrowywane tak , aby dać pierwszeństwo tej roli.

Tak jest do tej pory. A więc nr. 1 - Jestem matką.


Ramie w ramie z macierzyństwem idzie druga , ważna rola . Szczęśliwym zrządzeniem losu, dane mi było spotkać Maćka i stać się jego towarzyszką na życie.  

Nr. 2 - Jestem żoną/partnerką.


Przez wiele lat wypełniał mnie od środka żywioł powietrza. Skończyłam Warszawska Szkołę Bale-tową im. Romana Turczynowicza i oddałam się w ręce Terpsychory. Przy każdym ruchu na sali czy scenie czułam pęd powietrza na twarzy, a oddech prowadził mnie podczas wszystkich wystę-pów, prób i codziennych ćwiczeń. Wiedziałam, że jest ważny - ale wtedy nie zdawałam sobie jesz-cze sprawy, jak bardzo… Dziś nie tańczę już zawodowo, ale ciągle kocham taniec.

Nr. 3 - Na zawsze pozostanę tancerką.


Od zawsze chciałam zrozumieć i głębiej poznać siebie oraz innych. Naturalnym wyborem było dla mnie  podjęcie studiów na Uniwersytecie  SWPS. Wybrałam wydział psychologii. A potem kolejne, liczne szkolenia i kursy, które prowadziły mnie drogą stawania się bardziej świadomą i wzbogacały o różne kawałki wiedzy związanej z człowiekiem. Ta droga nie ma końca i ciągle na niej jestem. Jest tu też ze mną od jakiegoś czasu Mindfulness - życiodajny “Duch-Przewodnik”, który zmienił wszystko. Wierzę, że dużo jeszcze przede mną.    

Nr. 4 - Jestem wędrowcem poprzez zakamarki ludzkiej psychiki.


Cóż więcej? Po drodze pracowałam w kilku miejscach związanych z reklamą. Rozwijam też z mężem firmę… Ale to nr. 5 na mojej mapie   


Jak to bywa, odznaczone na mapach punkty mogą się zmienić. Zapewne pojawią się nowe. Część z tych istniejących może zniknąć lub zmienić stopień ważności. Jednak na dziś moja mapa z grubsza zamyka się w tych 5 punktach. Niech więc “O mnie” na ten moment ograniczy się do nich i   naszkicuje nieostry obraz tego kim jak mi się wydaje, jestem   


Wróć
Szanowny Użytkowniku,
Zanim zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych - więcej na temat RODO i naszej polityki prywatności.
Jeśli akceptujesz powyższe - kliknij - ZGADZAM SIĘ
Możesz też odmówić zgody - prosimy wówczas o opuszczenie naszej strony.
DZWONECZEK UWAŻNOŚCI
Dzwoneczek Uważności to newsletter, w którym chcemy dzielić się z Tobą tym co nas inspiruje oraz zachwyca w mindfulness - uważności. Pojawia się nieregularnie. Jeżeli chciałabyś/chciałbyś go otrzymywać zapisz się podając swój adres mailowy.
KONTAKT@MINDFULNESSPOLSKA.PL
TEL: +48 606 699 106
BĄDŹMY W KONTAKCIE
ZOSTAW WIADOMOŚĆ
Zostaw wiadomość a odpiszemy najszybciej jak to będzie możliwe. Dziękujemy
* pola wymagane
Do góry