® ®
® ®
Wróć

Współpracuję z

Dorota Jarymowicz Lekarz medycyny, Naturoterapeutka

Dorota Jarymowicz jest z wykształcenia lekarzem medycyny, a obecnie poza prowadzeniem Naturalnego Centrum Zdrowia (NCZ), przyjmuje pacjentów jako naturoterapeutka i dzieli się wiedzą jako wykładowca.
W swojej pracy opiera się na usuwaniu przyczyn dolegliwości korzystając z wiedzy w zakresie Emocjonalnych Przyczyn Chorób. Stosuje również Chirurgię Fantomową (kwantową) i Polarity.
Prowadzi wykłady z zakresu profilaktyki zdrowia oparte na wiedzy z zakresu biopsychologii i Emocjonalnych Przyczyn Chorób.
Dorota i Mariusz Jarymowiczowie prowadzą na Górnym Mokotowie, w Warszawie, Naturalne Centrum Zdrowia, które poza zróżnicowanymi terapiami oferuje przestrzeń do organizacji warsztatów i zajęć grupowych. Terapeuci, którzy nie posiadają własnych gabinetów, mogą wynająć w pełni wyposażone gabinety dla psychoterapeutów, naturoterapeutów, coachów.Wróć
Szanowny Użytkowniku,
Zanim zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych - więcej na temat RODO i naszej polityki prywatności.
Jeśli akceptujesz powyższe - kliknij - ZGADZAM SIĘ
Możesz też odmówić zgody - prosimy wówczas o opuszczenie naszej strony.
DZWONECZEK UWAŻNOŚCI
Dzwoneczek Uważności to newsletter, w którym chcemy dzielić się z Tobą tym co nas inspiruje oraz zachwyca w mindfulness - uważności. Pojawia się nieregularnie. Jeżeli chciałabyś/chciałbyś go otrzymywać zapisz się podając swój adres mailowy.
KONTAKT@MINDFULNESSPOLSKA.PL
TEL: +48 606 699 106
BĄDŹMY W KONTAKCIE
ZOSTAW WIADOMOŚĆ
Zostaw wiadomość a odpiszemy najszybciej jak to będzie możliwe. Dziękujemy
* pola wymagane
Do góry