® ®
® ®
Wróć

Moi nauczyciele

Bob Stahl, USA Nauczyciel Mindfulness

Dr Bob Stahl stworzył siedem różnych programów redukcji stresu w oparciu o rozwój uwazności, które są realizowane w centrach medycznych w San Francisco (SF Bay Area). Obecnie oferuje swoje programy w Dominican Hospital (Santa Cruz), El Camino Hospitals (Los Gatos)  and Mountain View.

Jako starszy nauczyciel, pracuje także w Oasis Institute for Mindfulness-Based Professional Education and Training przy The Center for Mindfulness in Medicine, Health Care, and Society at the University of Massachusetts Medical School. 

Jest współautorem 5 książek:

1. A Mindfulness-Based Stress Reduction Workbook (Bob Stahl, Elisha Goldstein); 

Polskie wydanie tej książki to "Uważność. Trening redukcji stresu metodą mindfulness". Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne Sp. z o.o.

2. Living With Your Heart Wide Open (Steve Flowers, Bob Stahl, Tara Brach);

3. Calming the Rush of Panic (Bob Stahl, Wendy Millstine);

4. A Mindfulness-Based Stress Reduction Workbook for Anxiety (Bob Stahl, Florence Meleo-Meyer, Lynn Koerbel, Saki Santorelli);

5. MBSR Everyday (Bob Stahl, Elisha Goldstein).

Jest nauczycielem w ośrodkach medytacyjnych Insight Santa Cruz oraz Spirit Rock.Wróć
Szanowny Użytkowniku,
Zanim zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych - więcej na temat RODO i naszej polityki prywatności.
Jeśli akceptujesz powyższe - kliknij - ZGADZAM SIĘ
Możesz też odmówić zgody - prosimy wówczas o opuszczenie naszej strony.
DZWONECZEK UWAŻNOŚCI
Dzwoneczek Uważności to newsletter, w którym chcemy dzielić się z Tobą tym co nas inspiruje oraz zachwyca w mindfulness - uważności. Pojawia się nieregularnie. Jeżeli chciałabyś/chciałbyś go otrzymywać zapisz się podając swój adres mailowy.
KONTAKT@MINDFULNESSPOLSKA.PL
TEL: +48 606 699 106
BĄDŹMY W KONTAKCIE
ZOSTAW WIADOMOŚĆ
Zostaw wiadomość a odpiszemy najszybciej jak to będzie możliwe. Dziękujemy
* pola wymagane
Do góry