® ®
® ®
Wróć

Moi nauczyciele

Frits Koster Nauczyciel Mindfulness, Holandia

Frits Koster urodził się w Holandii i jest współtwórcą 8-tygodniowego programu Mindfulness-Based Compassionate Living (MBCL), kursu w trakcie którego główny nacisk kładzie się na rozwój serdeczności i współczucia. Frits jest także wykwalifikowanym i doświadczonym nauczycielem mindfulness. Uczy kursów MBSR i MBCT, jest także nauczycielem w wielu programach szkolących przyszłych nauczycieli MBSR i MBCT w takich Instytutach jak: the Institute for Mindfulness-Based Approaches (IMA), Institute for Mindfulness w Rolde w Holandii, jak również w podyplomowych programach mindfulness na Uniwersytecie College Artevelde w Gent w Belgii. Przez 6 lat był mnichem buddyjskim i podczas tego okresu studiował psychologię buddyjską w różnych świątyniach w południowo-wschodniej Azji (m.in. Tajlandia, Birma). W 1988 roku wrócił do Holandii gdzie kontynuował praktyke medytacyjną, prowadząc odosobnienia Vipassany, mindfulness oraz compassion dla profesjonalistów. Jest współautorem (wspólnie z Erikiem van den Brink) książki "Mindfulness-Based Compassionate Living" (Routledge, Jan. 2015), a także autorem książek "Liberating Insight" (Silkworm Books, 2004), "Buddhist Meditation as Stress Management" (Silkworm Books, 2007) oraz "The Web of Buddhist Wisdom" (Silkworm Books, 2014). Wróć
Szanowny Użytkowniku,
Zanim zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych - więcej na temat RODO i naszej polityki prywatności.
Jeśli akceptujesz powyższe - kliknij - ZGADZAM SIĘ
Możesz też odmówić zgody - prosimy wówczas o opuszczenie naszej strony.
DZWONECZEK UWAŻNOŚCI
Dzwoneczek Uważności to newsletter, w którym chcemy dzielić się z Tobą tym co nas inspiruje oraz zachwyca w mindfulness - uważności. Pojawia się nieregularnie. Jeżeli chciałabyś/chciałbyś go otrzymywać zapisz się podając swój adres mailowy.
KONTAKT@MINDFULNESSPOLSKA.PL
TEL: +48 606 699 106
BĄDŹMY W KONTAKCIE
ZOSTAW WIADOMOŚĆ
Zostaw wiadomość a odpiszemy najszybciej jak to będzie możliwe. Dziękujemy
* pola wymagane
Do góry