® ®
® ®
Wróć

Moi nauczyciele

dr Linda Lehrhaupt, USA Założycielka The Institute for Mindfulness-Based Approaches

Urodzona w Nowym Jorku. Założycielka i Dyrektor The Institute for Mindfulness-Based Approaches. Jako certyfikowana nauczycielka (certyfikat uzyskany w The Center for Mindfulness (CFM) w Worcester, Mass, USA), w 1993 roku rozpoczęła prowadzenie kursów MBSR. Obroniła doktorat w Performance Studies from New York University. Jest nauczycielem. Od 1979 roku praktykuje medytację zen. Jest także nauczycielem w linii White Plum (założyciel Taizan Maezumi Roshi). Od 1978 praktykuje Tai Chi oraz Chi Kung a także uczy obu metod. Jest autorką książek Riding the Waves of Life: Mindfulness and Inner Balance (Niemcy, 2012), Tai Chi as a Path of Wisdom (Shambhala Publications, 2001).Wróć
Szanowny Użytkowniku,
Zanim zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych - więcej na temat RODO i naszej polityki prywatności.
Jeśli akceptujesz powyższe - kliknij - ZGADZAM SIĘ
Możesz też odmówić zgody - prosimy wówczas o opuszczenie naszej strony.
DZWONECZEK UWAŻNOŚCI
Dzwoneczek Uważności to newsletter, w którym chcemy dzielić się z Tobą tym co nas inspiruje oraz zachwyca w mindfulness - uważności. Pojawia się nieregularnie. Jeżeli chciałabyś/chciałbyś go otrzymywać zapisz się podając swój adres mailowy.
KONTAKT@MINDFULNESSPOLSKA.PL
TEL: +48 606 699 106
BĄDŹMY W KONTAKCIE
ZOSTAW WIADOMOŚĆ
Zostaw wiadomość a odpiszemy najszybciej jak to będzie możliwe. Dziękujemy
* pola wymagane
Do góry