® ®
® ®
Wróć

Moi nauczyciele

Małgorzata Jakubczak, Polska Pedagog, nauczycielka MBSR

Pedagog, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego z 1984 roku z tytułem magistra, specjalistka w dziedzinie rozwijania umiejętności psychospołecznych osób dorosłych.

Wiele lat pracowała jako specjalista w  Centrum Metodycznym Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej, centralnej placówce doskonalenia nauczycieli prowadzonej przez Ministra Edukacji.

W  2009  w The Institute for Mindfulnesss Based Approaches Niemcy/Szwajcaria uzyskała jako pierwsza Polka certyfikat trenera/nauczyciela MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction)  programu opracowanego w Uniwersytecie Medycznym  w Massachusetts przez zespół pod kierunkiem profesora Jona Kabat-Zinna. Systematycznie prowadzi kursy MBSR dla różnych grup odbiorców.

Prowadzi Polski Instytut Mindfulness, powołany  do szkolenia kadr  zajmujących się profesjonalnie prowadzeniem kursów MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction).  Jest kierownikiem ds. dydaktycznych kolejnych edycji  Studium Nauczycielskiego MBSR, realizowanego we współpracy z The Institute for Mindfulness-Based Approaches (IMA) i Polskiego Instytutu Mindfulness POLIM, którego jest współfundatorką.

Przez swoją działalność zawodową realizuje misję Instytutu, jaką jest  zapewnienie najwyższych standardów edukacyjnych w procesie przygotowania i doskonalenia trenerów/nauczycieli MBSR oraz opracowywanie i realizowanie programów szkoleniowych  we  współpracy z wiodącymi specjalistami europejskimi.

Jest wykładowczynią w The Institute for Mindfulness-Based Approaches oraz mentorką i superwizorką polskich nauczycieli MBSR.

Od 2013 roku ma uprawnienia do realizowania kursów MBCL (Mindfulness Based Compassionate Living) kierowanego do absolwentów kursów MBSR.

Opracowuje i realizuje  autorskie programy szkoleniowe  integrujące techniki Mindfulness do obszaru psychoedukacji, profilaktyki i promocji zdrowia.
Prowadzi liczne szkolenia: warsztaty, treningi, kursy adresowane do klientów indywidualnych i instytucjonalnych.

Autorka książki ”Rozwijanie uważności na co dzień”, wydanej w 2010 roku.Wróć
Szanowny Użytkowniku,
Zanim zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych - więcej na temat RODO i naszej polityki prywatności.
Jeśli akceptujesz powyższe - kliknij - ZGADZAM SIĘ
Możesz też odmówić zgody - prosimy wówczas o opuszczenie naszej strony.
DZWONECZEK UWAŻNOŚCI
Dzwoneczek Uważności to newsletter, w którym chcemy dzielić się z Tobą tym co nas inspiruje oraz zachwyca w mindfulness - uważności. Pojawia się nieregularnie. Jeżeli chciałabyś/chciałbyś go otrzymywać zapisz się podając swój adres mailowy.
KONTAKT@MINDFULNESSPOLSKA.PL
TEL: +48 606 699 106
BĄDŹMY W KONTAKCIE
ZOSTAW WIADOMOŚĆ
Zostaw wiadomość a odpiszemy najszybciej jak to będzie możliwe. Dziękujemy
* pola wymagane
Do góry