® ®
® ®
Wróć

ja w mediach

W marcu 2017r. mieliśmy cudowna okazję wziąć udział w przygodzie z firmą Lindt Polska. W rolach głównych wzięli udział: Mindfulness oraz czekolada Lindt Excellence.

Spotkanie to było feerią barw, smaków, zapachów. Nie zapomnieliśmy także o zmyśle słuchu i dotyku...

I nie było przypadkowe. Pokazało jak  fundamentalny wpływ na życie w całej jego różnorodności ma uważność - także w produkcji czekolady zaczynając od posadzenia małego nasionka Theobroma cacao L. (Kakaowca właściwego), a kończąc na kostce czekolady, którą po rozpakowaniu możemy się uważnie delektować.

Uważność ma potężny wpływ na jakość i poziom zaangażowania ... może mieć wpływ na każdy kolejny krok, a więc i każdą chwilę życia - i to nie tylko swoją, ale także drugiego człowieka. Czy to napotkanego właśnie na drodze, czy tego, którego nie dostrzegamy, bo jest daleko od nas, ale to właśnie dzięki niemu urosło coś czym możemy się potem delektować.

Poczytajcie więcej tutaj.

Wróć
Szanowny Użytkowniku,
Zanim zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych - więcej na temat RODO i naszej polityki prywatności.
Jeśli akceptujesz powyższe - kliknij - ZGADZAM SIĘ
Możesz też odmówić zgody - prosimy wówczas o opuszczenie naszej strony.
DZWONECZEK UWAŻNOŚCI
Dzwoneczek Uważności to newsletter, w którym chcemy dzielić się z Tobą tym co nas inspiruje oraz zachwyca w mindfulness - uważności. Pojawia się nieregularnie. Jeżeli chciałabyś/chciałbyś go otrzymywać zapisz się podając swój adres mailowy.
KONTAKT@MINDFULNESSPOLSKA.PL
TEL: +48 606 699 106
BĄDŹMY W KONTAKCIE
ZOSTAW WIADOMOŚĆ
Zostaw wiadomość a odpiszemy najszybciej jak to będzie możliwe. Dziękujemy
* pola wymagane
Do góry