® ®
® ®
Wróć

Inni o mnie

ANNA MACIANTOWICZ Kiedyś zawodowa tancerka, obecnie właścicielka firmy w branży nieruchomościowej

“Mówi się, ze kiedy uczeń jest gotowy - nauczyciel przyjdzie. Tak właśnie poznałam Agnieszkę... Pośrodku wielkiej wewnętrznej zawieruchy, w bardzo trudnym momencie życia, kiedy runęły moje przekonania i długo budowany plan na przyszłość - postanowiłam przyjść z koleżanką na zajęcia Agnieszki.

Przed ich rozpoczęciem miało odbyć się standardowe spotkanie w czasie którego, Agnieszka przybliża przyszłym uczestnikom kursu, jego tematykę i wyjaśnia wszelkie wątpliwości.

Umówiłyśmy się telefonicznie. Czekałam na nią w kawiarni. W pewnej chwili stanęła przede mną i przywitała się promienna dziewczyna o skrzącym spojrzeniu. To była Agnieszka i to był początek naszej wspólnej wyprawy drogami uważności.

Agnieszka z lekkością, wdziękiem, ciepłem i wielka otwartością towarzyszyła mi przez 8 tygodni kursu MBSR, zaszczepiając delikatnie miłość do mindfulness.

Wszystko działo się nienachalnie i w jakimś naturalnym procesie. Trudności i wyzwania programu były łatwiejsze do pokonania dzięki jej serdecznemu stosunkowi do każdego uczestnika spotkań. Zawsze miała dla nas czas i gotowość do rozmowy.

Kiedy, parę miesięcy po zakończeniu kursu zwróciłam się do niej z prośbą o spotkanie i “przegadanie” bardzo ważnej dla mnie sprawy związanej z Mindfulness, w jednej chwili zorganizowała nasze spotkanie i dała mi całe morze wsparcia dzięki swojej serdeczności, wiedzy i doświadczeniu. Było to niezwykle dobre i ciepłe spotkanie, pozostawiające we mnie przekonanie, że dobry nauczyciel jest jak rodzic.

Wypuszcza w świat “swoje dorastające dzieci”, ale zawsze zostawia otwarte drzwi do swego domu na wypadek gdyby potrzebne było przygarnięcie i wsparcie w trudnych chwilach.

I tak widzę Agnieszkę. Wiem, że jeśli w uważnej drodze "poplączą mi się  nogi "- Agnieszka pomoże mi wstać..

Dziękuję Ci Aga!


Anna Maciantowicz

Kiedyś zawodowa tancerka. Obecnie prowadzi własną firmę w branży nieruchomościowej.

Jest mamą dwóch synów: Frania i Iwka. Od zawsze zainteresowana psychologią.

Absolwentka SWPS na wydziale psychologii oraz uczestniczka wielu szkoleń i kursów w zakresie psychoterapii.

Dyplomowana terapeutka SI.

Ukończyła  8-tygodniowy kurs MBSR oraz roczny program dla praktyków Mindfulness.

Mindfulness praktykuje regularnie i z ciekawością obserwuje owoce tej praktyki w swoim codziennym życiu   Wróć
Szanowny Użytkowniku,
Zanim zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych - więcej na temat RODO i naszej polityki prywatności.
Jeśli akceptujesz powyższe - kliknij - ZGADZAM SIĘ
Możesz też odmówić zgody - prosimy wówczas o opuszczenie naszej strony.
DZWONECZEK UWAŻNOŚCI
Dzwoneczek Uważności to newsletter, w którym chcemy dzielić się z Tobą tym co nas inspiruje oraz zachwyca w mindfulness - uważności. Pojawia się nieregularnie. Jeżeli chciałabyś/chciałbyś go otrzymywać zapisz się podając swój adres mailowy.
KONTAKT@MINDFULNESSPOLSKA.PL
TEL: +48 606 699 106
BĄDŹMY W KONTAKCIE
ZOSTAW WIADOMOŚĆ
Zostaw wiadomość a odpiszemy najszybciej jak to będzie możliwe. Dziękujemy
* pola wymagane
Do góry