® ®
® ®
Wróć

Inni o mnie

JAN WOJNILKO

“Agnieszka zadziwiła mnie dwa razy. Raz kiedy chciała się ze mną spotkać przed podjęciem decyzji o moim uczestnictwie. Nie kasa i lista ale spotkanie. Wiele warsztatów przerobiłem ale tak nikt się dotychczas nie zachował. Przyszła miła, ładna, uśmiechnięta, młoda dziewczyna. Pomyślałem co ona może wiedzieć o świadomym życiu? Skoro ja znacznie starszy od niej wiem tak niewiele? Mimo obaw zdecydowałem się wziąć udział w warsztatach. I tu kolejne zdziwienie. Agnieszka okazała się bardzo konkretna, skupiona na celu, przy tym taktowna i dająca każdemu tyle miejsca dla własnego rozwoju ile potrzebował. Zrobiła robotę tak dobrze, że mimo, że warsztat minął już dawno to my nadal się spotykamy w grupie i próbujemy świadomie rozwijać. Dzięki Twojej postawie Agnieszko, bo przecież nie chodzi o to żeby skończyć warsztat ale aby dalej pracować.”


Wróć
Szanowny Użytkowniku,
Zanim zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych - więcej na temat RODO i naszej polityki prywatności.
Jeśli akceptujesz powyższe - kliknij - ZGADZAM SIĘ
Możesz też odmówić zgody - prosimy wówczas o opuszczenie naszej strony.
DZWONECZEK UWAŻNOŚCI
Dzwoneczek Uważności to newsletter, w którym chcemy dzielić się z Tobą tym co nas inspiruje oraz zachwyca w mindfulness - uważności. Pojawia się nieregularnie. Jeżeli chciałabyś/chciałbyś go otrzymywać zapisz się podając swój adres mailowy.
KONTAKT@MINDFULNESSPOLSKA.PL
TEL: +48 606 699 106
BĄDŹMY W KONTAKCIE
ZOSTAW WIADOMOŚĆ
Zostaw wiadomość a odpiszemy najszybciej jak to będzie możliwe. Dziękujemy
* pola wymagane
Do góry