® ®
® ®
Wróć

Inni o mnie

KATARZYNA ZAWADZKA Biotechnolog

“Z Agnieszką znamy się od przeszło 10 lat. Przez ten czas wielokrotnie zdołałam się przekonać jak niezawodna i pomocna jest osoba.

Jestem w gronie szczęśliwców, którzy mogą nazywać ją Przyjaciółką (wielka litera jest tu użyta jak najbardziej celowo:)) Mam świadomość ze gdybym zadzwoniła do niej o 4 nad ranem z niespodziewanym problemem, ona poruszy niebo i ziemie żeby mi pomoc. Ta pewność daje mi niezwykle poczucie bezpieczeństwa, przeogromną radość i wdzięczność.

Wiele lat temu Agnieszka podarowała mi namalowany przez siebie obraz przedstawiający anioła. Towarzyszy mi ten obraz do dziś (po wielu przeprowadzkach), a ja ilekroć na ten obraz spojrzę mam poczucie ze to ona jest moim Aniołem.  

Agnieszka jest osoba o niezwyklej sile ducha, wielkim sercu i wrażliwości oraz pełna mądrości. Jest dla mnie prawdziwa podpora, drogowskazem i autorytetem.

Jestem nie tylko ogromnie wdzięczna ale przede wszystkim zaszczycona obecnością Agnieszki w moim życiu”


Katarzyna Zawadzka 

Z wykształcenia biotechnolog, obecnie pracująca na Uniwersytecie w Oksfordzie, na Wydziale Biochemii.

Usiłuję poznać tajemnice i podstawy życia   

Wróć
Szanowny Użytkowniku,
Zanim zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych - więcej na temat RODO i naszej polityki prywatności.
Jeśli akceptujesz powyższe - kliknij - ZGADZAM SIĘ
Możesz też odmówić zgody - prosimy wówczas o opuszczenie naszej strony.
DZWONECZEK UWAŻNOŚCI
Dzwoneczek Uważności to newsletter, w którym chcemy dzielić się z Tobą tym co nas inspiruje oraz zachwyca w mindfulness - uważności. Pojawia się nieregularnie. Jeżeli chciałabyś/chciałbyś go otrzymywać zapisz się podając swój adres mailowy.
KONTAKT@MINDFULNESSPOLSKA.PL
TEL: +48 606 699 106
BĄDŹMY W KONTAKCIE
ZOSTAW WIADOMOŚĆ
Zostaw wiadomość a odpiszemy najszybciej jak to będzie możliwe. Dziękujemy
* pola wymagane
Do góry