® ®
® ®
Wróć

Inni o mnie

ANGELIKA KUCHARSKA Właścicielka i koordynatorka szkoleń w firmie Today - Preschool Staff Training

“Agnieszkę Guzicką spotkałam w kwietniu 2016r. i w pierwszej chwili pomyślałam „Hello, ona jest za młoda, żeby czegokolwiek mogła mnie nauczyć o uważności. Ja mam 40 lat, przeczytałam książki i wiem dużo.” I właśnie w tym momencie zaczęła się moja niezwykła podróż, w którą zabrała mnie Agnieszka! Z zaciekawieniem, skromnością, łagodnością, życzliwością, otwartością i ogromną wiarą, miłością w ludzi. Brzmi górnolotnie? Mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że wszystko czego oczekiwałam po tym kursie odbyło się zupełnie inaczej, a raczej przyszło jako efekt uboczny   Redukcja stresu? Tak. Poprawa zdrowia? Tak. Docenianie chwili? Tak. Uważne życie? Tak. Tego oczekiwałam i to się stało. Ale przede wszystkim zmieniła się jakość mojego życia. Pojawiła się odwaga, życzliwość, odpuszczanie, akceptacja. Bardzo sobie cenię, że Agnieszka jest nadal częścią mojego życia. Nie dajcie się zwieść jej skromności. To człowiek z głęboką wiedzą (między innymi doktor biologii) i wielkim sercem. Obiema z tych rzeczy podzieli się z wami bez narzucania i przełamywania waszych poglądów.”

Jestem absolwentką filologii angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, a także pilotem wycieczek zagranicznych. Swoje doświadczenie zdobywałam jako nauczyciel i lektor języka angielskiego w placówkach publicznych i niepublicznych. Przez ostatnie lata pracowałam intensywnie jako metodyk języka angielskiego oraz dyrektor dwóch dwujęzycznych przedszkoli w sieci warszawskiej oraz ogólnopolskiej.

Prywatnie uwielbiam książki, jogę, mindfulness i Sycylię. Nieustannie fascynuje mnie świat mojego jedenastoletniego syna.

W listopadzie 2016r. na swoje 41 urodziny podaruję sobie kurs nauczycielski jogi, a na 42 kurs nauczycielski mindfulness. 

Takie marzenia do spełnienia.Wróć
Szanowny Użytkowniku,
Zanim zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych - więcej na temat RODO i naszej polityki prywatności.
Jeśli akceptujesz powyższe - kliknij - ZGADZAM SIĘ
Możesz też odmówić zgody - prosimy wówczas o opuszczenie naszej strony.
DZWONECZEK UWAŻNOŚCI
Dzwoneczek Uważności to newsletter, w którym chcemy dzielić się z Tobą tym co nas inspiruje oraz zachwyca w mindfulness - uważności. Pojawia się nieregularnie. Jeżeli chciałabyś/chciałbyś go otrzymywać zapisz się podając swój adres mailowy.
KONTAKT@MINDFULNESSPOLSKA.PL
TEL: +48 606 699 106
BĄDŹMY W KONTAKCIE
ZOSTAW WIADOMOŚĆ
Zostaw wiadomość a odpiszemy najszybciej jak to będzie możliwe. Dziękujemy
* pola wymagane
Do góry