® ®
® ®
Wróć

Inni o mnie

ANETA ANTKIEWICZ Zen coachka, autorka bloga www.wpelni.pl i programu rozwojowego “Bliżej siebie”


“Agnieszkę poznałam na odosobnieniu mindfulness w 2011 roku. Mieszkałyśmy w jednym pokoju i nawet bez słów i kontaktu wzrokowego miałam poczucie połączenia i zrozumienia, które płynęło lekko i naturalnie.

W Agnieszce bardzo cenię autentyczność i bycie prawdziwą. To rzadko spotykane jakości, a w jej pracy przejawiają się w zawodowej rzetelności i uczciwości.  Fascynuje mnie entuzjazm, z jakim jest obecna w życiu, a pogodny sposób bycia i poczucie humoru wnosi radość i soczystość bycia.

Bliskie mi jest jej zaufanie do swoich uczuć i słuchanie intuicji, które pozwala podążać za sobą w dokonywaniu życiowych wyborów, a także ciekawość i otwartość na to, co nowe, które idą w parze z chęcią dzielenia się i wspierania innych.

Bycie z Agnieszką zawsze łączy mnie z miłością i radością”


Aneta Antkiewicz

Wróć
Szanowny Użytkowniku,
Zanim zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych - więcej na temat RODO i naszej polityki prywatności.
Jeśli akceptujesz powyższe - kliknij - ZGADZAM SIĘ
Możesz też odmówić zgody - prosimy wówczas o opuszczenie naszej strony.
DZWONECZEK UWAŻNOŚCI
Dzwoneczek Uważności to newsletter, w którym chcemy dzielić się z Tobą tym co nas inspiruje oraz zachwyca w mindfulness - uważności. Pojawia się nieregularnie. Jeżeli chciałabyś/chciałbyś go otrzymywać zapisz się podając swój adres mailowy.
KONTAKT@MINDFULNESSPOLSKA.PL
TEL: +48 606 699 106
BĄDŹMY W KONTAKCIE
ZOSTAW WIADOMOŚĆ
Zostaw wiadomość a odpiszemy najszybciej jak to będzie możliwe. Dziękujemy
* pola wymagane
Do góry