® ®
® ®
Wróć

Inni o mnie

Kamil Tomaszewski Adept uważności, z wykształcenia poligraf, z zawodu operator DTP, drukarz, introligator. Aktualnie handlowiec


“Agnieszkę poznałem w 2015 roku podczas rozmowy wprowadzającej przed kursem MBSR, na który skierowały mnie pokrętne koleje losu. Od razu dała się poznać jako osoba wyrozumiała, ciepła i niebywale szczerze uśmiechnięta. Uważam również, że jest to typ osoby, od której dobro wręcz promienieje i uderza prosto w serce. Ma w sobie taki niezwykle rzadko spotykany talent, że patrząc na nią człowiek aż chce się oduśmiechnąć, bo ona prawie zawsze się uśmiecha.

Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z praktykami mindfulness. Ani ja, ani dziesiątki, czy setki innych ludzi - uczestników kursu czy spotkań otwartych - do których mówiąc, po prostu trafia. I daje każdemu tyle swobody, ile potrzebuje, aby stopniowo móc się odnaleźć na nowo. I nie tam, gdzieś w czymś co minęło. I nie tam gdzieś w czymś, co ma nastąpić. Potrafi pomóc odnaleźć się Tu i Teraz. Bez pośpiechu, oczekiwań czy samooceny. Najzwyczajniej i najprościej - w tym, co jest.

Cała przygoda z uważnością, jaką dzięki niej odbyłem i jaką odbywam każdego dnia, to jedno z najbardziej przełomowych wydarzeń w życiu. I każdemu z całego serca życzyłbym jego własnej przygody, podczas której czasem okazuje się, że wystarczy się na chwilę zatrzymać, wziąć głęboki oddech, aby zauważyć i docenić daną chwilę.

No a żeby dowiedzieć się jak to zrobić, to zapraszam na kurs do Agi. Już ona wie co i jak  


Kamil Tomaszewski o sobie:

Adept uważności szkoły Agnieszki Guzickiej   
Z wykształcenia poligraf, z zawodu operator DTP, drukarz, introligator. Aktualnie handlowiec.Wróć
Szanowny Użytkowniku,
Zanim zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych - więcej na temat RODO i naszej polityki prywatności.
Jeśli akceptujesz powyższe - kliknij - ZGADZAM SIĘ
Możesz też odmówić zgody - prosimy wówczas o opuszczenie naszej strony.
DZWONECZEK UWAŻNOŚCI
Dzwoneczek Uważności to newsletter, w którym chcemy dzielić się z Tobą tym co nas inspiruje oraz zachwyca w mindfulness - uważności. Pojawia się nieregularnie. Jeżeli chciałabyś/chciałbyś go otrzymywać zapisz się podając swój adres mailowy.
KONTAKT@MINDFULNESSPOLSKA.PL
TEL: +48 606 699 106
BĄDŹMY W KONTAKCIE
ZOSTAW WIADOMOŚĆ
Zostaw wiadomość a odpiszemy najszybciej jak to będzie możliwe. Dziękujemy
* pola wymagane
Do góry