® ®
® ®
Wróć

Inni o mnie

PIOTR WŁODARCZYK Agile Coach, Konsultant, Trener

Jest wiele osób, którym zawdzięczam lepszego siebie i lepsze życie. Agnieszka jest wysoko na tej liście. Nauczyła mnie na nowo czegoś, co miałem jako dziecko i straciłem gdzieś po drodze - cieszenia się chwilą obecną, ciekawością otaczającego świata i ludzi, doceniania chwil takich jakimi są. Kurs MBSR poprowadziła bardzo profesjonalnie a jednocześnie bez nadęcia. Cały czas czułem, że jej praca jest niesieniem pomocy innym, pasją, a nie jedynie biznesem. Po samym kursie kilka razy udało nam się medytować razem u niej w domu - ot tak, żeby pobyć razem. Kurs minął 2 lata temu, a do dzisiaj korzystam z nagranych przez nią medytacji. Jesteśmy w kontakcie i cieszę się, że pomimo dwójki małych szkrabów zdecydowała się wznowić kurs MBSR. Do zobaczenia na wspólnej medytacji Agnieszko - oby szybciej niż później  .


Piotr Włodarczyk

Agile Coach, Konsultant, Trener


Wróć
Szanowny Użytkowniku,
Zanim zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych - więcej na temat RODO i naszej polityki prywatności.
Jeśli akceptujesz powyższe - kliknij - ZGADZAM SIĘ
Możesz też odmówić zgody - prosimy wówczas o opuszczenie naszej strony.
DZWONECZEK UWAŻNOŚCI
Dzwoneczek Uważności to newsletter, w którym chcemy dzielić się z Tobą tym co nas inspiruje oraz zachwyca w mindfulness - uważności. Pojawia się nieregularnie. Jeżeli chciałabyś/chciałbyś go otrzymywać zapisz się podając swój adres mailowy.
KONTAKT@MINDFULNESSPOLSKA.PL
TEL: +48 606 699 106
BĄDŹMY W KONTAKCIE
ZOSTAW WIADOMOŚĆ
Zostaw wiadomość a odpiszemy najszybciej jak to będzie możliwe. Dziękujemy
* pola wymagane
Do góry