® ®
® ®
Wróć

Inni o mnie

MAJA WYBORSKA Coach, trener empatycznej komunikacji


“Agnieszkę spotkałam w 2016 roku na kursie MBSR. Już pierwsze spotkanie z nią zbudowało w mojej głowie obraz bardzo dojrzałej i mądrej kobiety mimo jej młodego wieku. Była uosobieniem spokoju. Na kursie ten obraz się jeszcze wzmocnił.

Kurs MBSR prowadzony przez Agnieszkę był kamieniem milowym w moim rozwoju. Był fundamentem, dzięki któremu kolejne zmiany w moim życiu mogły trafić na podatny grunt. Agnieszka podjęła się roli przewodnika naszej grupy po terenach, do których nie zwykliśmy się zapuszczać. Pokazała nam to, na co nie zwracaliśmy uwagi w naszej szarej codzienności. Otworzyła nasze umysły i serca na oddech, sygnały z ciała, myśli oraz świat zewnętrzny.

Obfite żniwa z kursu zbieram do tej pory i za to czuję ogromną wdzięczność kierowaną właśnie do Agnieszki.


Maja Wyborska - coach, trener empatycznej komunikacji, wspiera rodziców w pracy nad ich relacją z dzieckiem, prowadzi warsztaty i spotkania o efektywnej i empatycznej komunikacji, grupę empatii, wspiera kobiety w rozwoju i podejmowaniu zmian w życiu oraz pary w poszukiwaniu wspólnego języka.Wróć
Szanowny Użytkowniku,
Zanim zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych - więcej na temat RODO i naszej polityki prywatności.
Jeśli akceptujesz powyższe - kliknij - ZGADZAM SIĘ
Możesz też odmówić zgody - prosimy wówczas o opuszczenie naszej strony.
DZWONECZEK UWAŻNOŚCI
Dzwoneczek Uważności to newsletter, w którym chcemy dzielić się z Tobą tym co nas inspiruje oraz zachwyca w mindfulness - uważności. Pojawia się nieregularnie. Jeżeli chciałabyś/chciałbyś go otrzymywać zapisz się podając swój adres mailowy.
KONTAKT@MINDFULNESSPOLSKA.PL
TEL: +48 606 699 106
BĄDŹMY W KONTAKCIE
ZOSTAW WIADOMOŚĆ
Zostaw wiadomość a odpiszemy najszybciej jak to będzie możliwe. Dziękujemy
* pola wymagane
Do góry