® ®
® ®
Wróć

Moja edukacja

Oasis Institute for Mindfulness-based Professional Education and Training

Oasis Institute for Mindfulness-based Professional Education and Training (z siedzibą w USA) to jednostka edukacyjno - szkoleniowa przy Centrum ds. Uważności w Medycynie, Opiece Zdrowotnej i Społeczeństwie na Wydziale Medycznym Uniwersytetu Massachusetts - najdłużej działającym ośrodku naukowo-szkoleniowym na świecie, zajmującym się tematyką mindfulness. 

Założycielem i długoletnim dyrektorem Centrum był prof. Jon Kabat-Zinn, twórca Kliniki Redukcji Stresu w Oparciu o Rozwój Uważności. 

Dzięki jego zaangażowaniu praktyka uważności została włączona do głównego nurtu medycyny i psychiatrii a jego autorski kurs redukcji stresu w oparciu o rozwój uważności - MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction) został rozpowszechniony na całym świecie stając się jedną z ważniejszych i skuteczniejszych metod radzenia sobie z codziennym stresem.


W celu pogłębienia swojej wiedzy i doświadczenia, na początku 2016r., rozpoczęłam proces zdobywania uprawnień i certyfikacji w Oasis Institute for Mindfulness-based Professional Education and Training.

Wróć
Szanowny Użytkowniku,
Zanim zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych - więcej na temat RODO i naszej polityki prywatności.
Jeśli akceptujesz powyższe - kliknij - ZGADZAM SIĘ
Możesz też odmówić zgody - prosimy wówczas o opuszczenie naszej strony.
DZWONECZEK UWAŻNOŚCI
Dzwoneczek Uważności to newsletter, w którym chcemy dzielić się z Tobą tym co nas inspiruje oraz zachwyca w mindfulness - uważności. Pojawia się nieregularnie. Jeżeli chciałabyś/chciałbyś go otrzymywać zapisz się podając swój adres mailowy.
KONTAKT@MINDFULNESSPOLSKA.PL
TEL: +48 606 699 106
BĄDŹMY W KONTAKCIE
ZOSTAW WIADOMOŚĆ
Zostaw wiadomość a odpiszemy najszybciej jak to będzie możliwe. Dziękujemy
* pola wymagane
Do góry