® ®
® ®
Wróć

Moja edukacja

HEURESIS Certyfikowani Trenerzy i Konsultaci Zarządzania Sp. z o.o.

Firma HEURESIS Certyfikowani Konsultanci i Trenerzy Zarządzania została założona w 2000 r przez trenerów posiadających międzynarodowe certyfikaty w zakresie uczenia i rozwoju osób dorosłych. W ciągu 15 lat nieprzerwanej działalności założycielkom wraz zespołem udało się wypracować autorskie i pragmatyczne programy nauczania. Klientami firmy są zarówno światowe korporacje, jak i organizacje sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz osoby indywidualne. Kilkanaście tysięcy osób, które rozwinęły swoje kompetencje, kilkadziesiąt organizacji wspartych w procesach rozwojowych, dziesiątki miliów złotych dotacji pozyskanych na rzecz rozwoju polskich przedsiębiorstw, projekty o międzynarodowym zasięgu, wdrażane nowoczesne rozwiązania zarządcze, to bilans godzien uwagi i uznania.

HEURESIS jest stale rozwijającą się organizacją, aspirującą do miana lidera innowacji w swoim sektorze. Najnowszym jej osiągnięciem  jest Platforma DEPTH® – środowisko wirtualne w którym funkcjonuje Innowacyjny System Zarządzania Kapitałem Ludzkim DEPTH®. DEPTH® jest narzędziem unikalnym, autorskim o potwierdzonej oryginalności koncepcyjnej i innowacyjności. System jako punkt odniesienia traktuje europejską i polską ramę kwalifikacji, dając tym samym możliwość  stosowania szerokiego benchmarku o globalnym zasięgu. Innowacyjność rozwiązań proponowanych przez HEURESIS umożliwia wdrożenie koncepcji kompleksowego zarządzania kapitałem ludzkim, a także pomiar efektywności zarządzania  kapitałem ludzkim dzięki wskaźnikom HCQ (Human Capital Quality) i CCQ (Competence Capital Quality). Ogromną zaletą nowoczesnych rozwiązań systemowych autorstwa HEURESIS jest dostarczenie pracownikom i przełożonym wszechstronnych narzędzi do zarządzania i rozwoju personelu, opartych o jasne, łatwo komunikowalne zasady. System DEPTH® wiąże bezpośrednio poziom kompetencji z efektywnością wykonania zadań, stymulując równocześnie wdrażanie mechanizmów poprawy produktywności i budowania wysokiej kultury pracy, począwszy od wykorzystania i przekazywania informacji, poprzez planowanie pracy, aż po rozwiązywanie problemów.

Na szkolenia biznesowe, tak jak na inne elementy swojej oferty, specjaliści z HEURESIS patrzą przez pryzmat kwalifikacji zdobywanych przez klientów. Badają, stymulują do rozwoju i potwierdzają kwalifikacje międzynarodowymi certyfikatami. HEURESIS, jako jedyna organizacja w Europie posiada uprawnienia do organizacji, zarządzania i nadzoru merytorycznego nad programami potwierdzania kwalifikacji American Certification Institute (ACI®) oraz akredytowania jednostek walidujących. Firma może poszczycić się autorstwem programów rozwoju kwalifikacji  adresowanych do managerów i specjalistów. Ich zakres i zawartość merytoryczna zostały oparte o standardy American Certification Institute (ACI®) i International Purchasing and Supply Chain Management Institute (IPSCMI®).  Kolejnym zatem obszarem specjalizacji firmy jest certyfikacja – potwierdzanie kwalifikacji pracowników na różnych stanowiskach.

HEURESIS - nie jest zwykłą firmą. Nadzwyczajna umiejętność łączenia ogromnej energii kreatywnej i pasji tworzenia z pragmatycznym podejściem ukierunkowanym na cel sprawiają, że autorskie rozwiązania zawsze dają się ocenić, zmierzyć i ująć w standardy. Organizacji udaje się łączyć pozorne sprzeczności jakimi są kreacja i efekt: radość tworzenia i ukierunkowanie na cel: pasja i procedury. Firma, jako jedna z nielicznych w kraju funkcjonuje zgodnie z certyfikowanym systemem zarządzania jakością, zgodnym z Normą ISO 29990:2011 oraz jako pierwsza firma z Małopolski może pochwalić się znakiem jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno – Szkoleniowych, a jej certyfikat ma nr 1/2014. Rozwiązania firmy zostały  dostrzeżone i nagrodzone przez Instytut Badań Edukacyjnych w konkursie „Liczą się efekty”

Heuresis jest firmą zaangażowaną społecznie. Powołała własną Fundację Rozwoju Kwalifikacji Stella Virium oraz organizuje i stymuluje pracę małopolskiej i śląskiej rady dyrektorów personalnych i rynku pracy, która aktywnie działa na rzecz dopasowania do potrzeb pracodawców Kodeksu Pracy.Wzięłam udział w Szkole Trenerek i Trenerów Heuresis ponieważ bardzo chciałam doskonalić praktyczne umiejętności przygotowywania i prowadzenia szkoleń. To była niezwykła przygoda a szkolenie zostało zrealizowane na bardzo wysokim poziomie. Do dzisiaj korzystam z tego czego się tam nauczyłam.
Wróć
Szanowny Użytkowniku,
Zanim zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych - więcej na temat RODO i naszej polityki prywatności.
Jeśli akceptujesz powyższe - kliknij - ZGADZAM SIĘ
Możesz też odmówić zgody - prosimy wówczas o opuszczenie naszej strony.
DZWONECZEK UWAŻNOŚCI
Dzwoneczek Uważności to newsletter, w którym chcemy dzielić się z Tobą tym co nas inspiruje oraz zachwyca w mindfulness - uważności. Pojawia się nieregularnie. Jeżeli chciałabyś/chciałbyś go otrzymywać zapisz się podając swój adres mailowy.
KONTAKT@MINDFULNESSPOLSKA.PL
TEL: +48 606 699 106
BĄDŹMY W KONTAKCIE
ZOSTAW WIADOMOŚĆ
Zostaw wiadomość a odpiszemy najszybciej jak to będzie możliwe. Dziękujemy
* pola wymagane
Do góry