® ®
® ®
Wróć KOSZYCZEK UWAŻNOŚCI

Patronaty

W ramach przedsięwzięcia MINDFULNESS POLSKA - UWAŻNOŚĆ ZACZYNA SIĘ TU I TERAZ (wcześniej Synergetica) zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy zajmują się Mindfulness i organizują ciekawe wydarzenia i inicjatywy związane z tematyką Mindfulness w Polsce i poza jej granicami. 

Zapraszamy także do współpracy wydawnictwa, które zajmują się publikacją książek o Mindfulness.

W ramach patronatu oferujemy:

  • zamieszczenie informacji promującej wydarzenie/publikację na stronie www.mindfulnesspolska.pl oraz fanpage'u MINDFULNESS POLSKA - UWAŻNOŚĆ ZACZYNA SIĘ TU I TERAZ wraz z logo, zdjęciem, grafiką
  • publikację informacji w newsletterze "Dzwoneczek uważności" 
  • zamieszczenie informacji relacjonującej wydarzenie na stronie www.mindfulnesspolska.pl oraz fanpage'u MINDFULNESS POLSKA - UWAŻNOŚĆ ZACZYNA SIĘ TU I TERAZ.
  • informowanie o wydarzeniach/publikacjach wszystkich, którzy na różnych zasadach współpracują z MINDFULNESS POLSKA - UWAŻNOŚĆ ZACZYNA SIĘ TU I TERAZ.


Szczegółowe warunki patronatu określamy umową współpracy. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje oraz indywidualne warunki współpracy.

Zapraszamy do kontaktu.

Wróć
Szanowny Użytkowniku,
Zanim zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych - więcej na temat RODO i naszej polityki prywatności.
Jeśli akceptujesz powyższe - kliknij - ZGADZAM SIĘ
Możesz też odmówić zgody - prosimy wówczas o opuszczenie naszej strony.
DZWONECZEK UWAŻNOŚCI
Dzwoneczek Uważności to newsletter, w którym chcemy dzielić się z Tobą tym co nas inspiruje oraz zachwyca w mindfulness - uważności. Pojawia się nieregularnie. Jeżeli chciałabyś/chciałbyś go otrzymywać zapisz się podając swój adres mailowy.
KONTAKT@MINDFULNESSPOLSKA.PL
TEL: +48 606 699 106
BĄDŹMY W KONTAKCIE
ZOSTAW WIADOMOŚĆ
Zostaw wiadomość a odpiszemy najszybciej jak to będzie możliwe. Dziękujemy
* pola wymagane
Do góry