® ®
® ®
Wróć

Warsztaty, Szkolenia, Odosobnienia - Polska/Świat

Jon i Myla Kabat-Zinn w Finlandii w czerwcu 2017r.
Jon i Myla Kabat-Zinn

Jon i Myla Kabat-Zinn w Finlandii to gratka dla tych, którzy chcieliby dotknąć i doświadczyć prawdziwych ludzi, dla których praktyka Mindfulness to codzienność, a nie tylko coś co robi się "od wielkiego święta". Piszemy o tym bo doświadczyliśmy tej uważności w 2016 roku we Freibergu w Niemczech. Spotkaliśmy się wtedy z Jonem dwa razy. Pierwszy raz, w trakcie wieczornego spotkania z okazji wydania jednej z jego książek, i dwa dni później na całodniowym warsztacie na temat Mindfulness w edukacji. W trakcie tego warsztatu mieliśmy okazję z nim porozmawiać - okazało się w trakcie tej krótkiej chwili, że nie dosyć, że pamiętał nas z tamtego wieczora (na sali było wtedy 750 osób i co druga chciała zamienić z nim słowo) to jeszcze dokładnie przypomniał nam o czym rozmawialiśmy...także uważność nie ma granic   


A tematami spotkań w Finlandii z Jonem i Mylą Kabat-Zinn będą:

29 czerwca: "Mindfulness: czym a czym nie jest i dlaczego kultywowanie praktyki uważności może być uzdrawiające i transformujące". 

30 czerwca: " Uważne rodzicielstwo - rozmowa z Jonem i Myla Kabat-Zinn"Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat tych spotkań.


Wróć
Szanowny Użytkowniku,
Zanim zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych - więcej na temat RODO i naszej polityki prywatności.
Jeśli akceptujesz powyższe - kliknij - ZGADZAM SIĘ
Możesz też odmówić zgody - prosimy wówczas o opuszczenie naszej strony.
DZWONECZEK UWAŻNOŚCI
Dzwoneczek Uważności to newsletter, w którym chcemy dzielić się z Tobą tym co nas inspiruje oraz zachwyca w mindfulness - uważności. Pojawia się nieregularnie. Jeżeli chciałabyś/chciałbyś go otrzymywać zapisz się podając swój adres mailowy.
KONTAKT@MINDFULNESSPOLSKA.PL
TEL: +48 606 699 106
BĄDŹMY W KONTAKCIE
ZOSTAW WIADOMOŚĆ
Zostaw wiadomość a odpiszemy najszybciej jak to będzie możliwe. Dziękujemy
* pola wymagane
Do góry