® ®
® ®
Wróć

Warsztaty, Szkolenia, Odosobnienia - Polska/Świat

Odosobnienie Mindfulness z Bobem Stahl w Finlandii
Bob Stahl

W dniach 4 - 10 czerwca 2017r.  w Finlandii odbędzie się odosobnienie Mindfulness poprowadzone przez jednego z bardziej inspirujących nauczycieli Mindfulness, Boba Stahl. Tematem przewodnim odosobnienia będzie ”Steadying the Mind – Opening to Insight” ("Równoważenie umysłu - otwieranie się na wewnętrzny wgląd").

Mieliśmy okazję poznać Boba Stahl i przeżyć z nim odosobnienie w Rzymie i bez dwóch zdań bardzo polecamy jego osobę i każde słowo, jakim dzieli się z uczestnikami prowadzonych przez siebie odosobnień. Wprowadził on program MBSR w centrach medycznych na obszarze nad Zatoką San Francisco. Obecnie zarządza programami MBSR w Dominican Hospital w Santa Cruz, El Camino Hospital w Mountain View oraz O'Connor Hospital w San Jose. Bob jest również starszym nauczycielem w w Oasis Institute. Prowadził mnóstwo programów Mindfulness dla lekarzy, pracowników medycznych a także dla ludzi cierpiących na chroniczny stres i bóle. Jest certyfikowanym nauczycielem MBSR (certyfikat uzyskał w UMass Medical Center). I wg nas jego osoba jest gwarantem najwyższej jakości dlatego bardzo polecamy odosobnienie Mindfulness, które poprowadzi w czerwcu w Finlandii.


Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat tego wydarzenia.

Wróć
Szanowny Użytkowniku,
Zanim zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych - więcej na temat RODO i naszej polityki prywatności.
Jeśli akceptujesz powyższe - kliknij - ZGADZAM SIĘ
Możesz też odmówić zgody - prosimy wówczas o opuszczenie naszej strony.
DZWONECZEK UWAŻNOŚCI
Dzwoneczek Uważności to newsletter, w którym chcemy dzielić się z Tobą tym co nas inspiruje oraz zachwyca w mindfulness - uważności. Pojawia się nieregularnie. Jeżeli chciałabyś/chciałbyś go otrzymywać zapisz się podając swój adres mailowy.
KONTAKT@MINDFULNESSPOLSKA.PL
TEL: +48 606 699 106
BĄDŹMY W KONTAKCIE
ZOSTAW WIADOMOŚĆ
Zostaw wiadomość a odpiszemy najszybciej jak to będzie możliwe. Dziękujemy
* pola wymagane
Do góry