® ®
® ®
Wróć

Książki

Twoje zdrowie potrzebuje Ciebie. Lekcje mindfulness w medycynie.
Saki Santorelli

Wspólnie z Dorotą Bartyzel-Dukaczewską z Mindfulness Centrum mamy przyjemność oddać w Wasze ręce jedną z najpiękniejszych i najważniejszych książek o Mindfulness - "Heal Thy Self: Lessons on Mindfulness in Medicine" Saki Santorellego, którą w polskiej wersji językowej wydałyśmy pod tytułem "Twoje zdrowie potrzebuje Ciebie. Lekcje mindfulness w medycynie". 

Przygotowywanie książki było dla nas bardzo ciekawą, angażującą i całkiem nową przygodą, którą zdecydowałyśmy się i chciałyśmy przeżyć. 

Przede wszystkim ze względu na Sakiego, który jest naszym nauczycielem, i z którym miałyśmy okazję spędzać czas podczas zdobywania uprawnień do bycia nauczycielkami MBSR i prowadzenia oryginalnych kursów MBSR. Kolejne etapy szkolenia prowadzone są przez Omega Institute przy Center for Mindfulness, gdzie kurs MBSR oryginalnie powstał, i gdzie przestrzegane są rygorystyczne zasady i najwyższe standardy uczenia MBSR. 

I także ze względu na każde słowo zawarte w tej książce. Można ją czytać wielokrotnie a jej zawartość się nie nudzi. Za każdym razem co innego zwraca uwagę, w co innego można się zanurzyć, co innego porusza do głębi... to bardzo wzruszająca podróż wgłąb tego co w Mindfulness jest najważniejsze...

...a co jest najważniejsze??? Przeczytajcie :)


Pozdrawiam Was najuważniej

Agnieszka

Ps. A więcej o książce dowiecie się z naszej strony www.lekcjemindfulness.pl. Tam również możecie ją kupić :) 


A poniżej chcę się z Wami podzielić kilkoma zdjęciami z naszej, wspólnej przygody :)

Wspólnie z Sakim i Agatą Błaż z Mindfulness Rzeszów, która zechciała objąć patronatem książkę Sakiego, podczas szkolenia MBSR in Mind-Body Medicine w Finlandii, 2017r.

Wspólnie z Dorotą podczas treningu Mindfulness-Based Interventions from the Inside z Jonem Kabat-Zinnem, Londyn 2017r.

Wspólnie z Jonem, autorem wstępu do książki "Twoje zdrowie potrzebuje Ciebie" Saki Santorellego.

Logo naszej Kolekcji MINDFULNESS, a przygodę tą zapoczątkowała książka Sakiego :) (www.lekcjemindfulness.pl)Wróć
Szanowny Użytkowniku,
Zanim zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych - więcej na temat RODO i naszej polityki prywatności.
Jeśli akceptujesz powyższe - kliknij - ZGADZAM SIĘ
Możesz też odmówić zgody - prosimy wówczas o opuszczenie naszej strony.
DZWONECZEK UWAŻNOŚCI
Dzwoneczek Uważności to newsletter, w którym chcemy dzielić się z Tobą tym co nas inspiruje oraz zachwyca w mindfulness - uważności. Pojawia się nieregularnie. Jeżeli chciałabyś/chciałbyś go otrzymywać zapisz się podając swój adres mailowy.
KONTAKT@MINDFULNESSPOLSKA.PL
TEL: +48 606 699 106
BĄDŹMY W KONTAKCIE
ZOSTAW WIADOMOŚĆ
Zostaw wiadomość a odpiszemy najszybciej jak to będzie możliwe. Dziękujemy
* pola wymagane
Do góry