® ®
® ®
Wróć

Aktualność

Nowe życie. Nowa współpraca czyli Wiosna pełna Wdzięczności.

Angelika, w związku z tym, że jej pasją jest joga i uważny ruch zgodziła się rozpocząć z nami współpracę w tym zakresie. Zdecydowała się dzielić swoim ogromnym, wieloletnim doświadczeniem oraz wiedzą przedstawiając, w kolejnych odcinkach, pozycje jogi.

Każda z pozycji to zaproszenie do pobycia ze swoim ciałem w szczególny sposób - uważny, łagodny i życzliwy. To także propozycja aby poczuć ciało, które nieustannie się zmienia i w każdej chwili życia ma już nieco inne możliwości oraz ograniczenia, a co za tym idzie, także inne potrzeby.

Angelika, wspólnie z Katarzyną Waśniewską, będą nas powoli, krok po kroku, chwila po chwili, wprowadzały w ten świat, dobrego i wspierającego ciało, ruchu.

Teksty Angeliki wraz z fotografiami Karoliny Prokopowicz, na których jest Katarzyna Waśniewska, najczęściej znajdziecie w PRAKTYCE MINDFULNESS , która jest częścią Koszyczka Uważności. Pojawianie się każdego, nowego tekstu będziemy także ogłaszać na stronie głównej Mindfulness Polska w Aktualnościach oraz na naszym fanpage'u na FB (Mindfulness Polska - Uważność zaczyna się tu i teraz)

Agnieszka z zespołem

LISTA ARTYKUŁÓW
Wróć
Szanowny Użytkowniku,
Zanim zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych - więcej na temat RODO i naszej polityki prywatności.
Jeśli akceptujesz powyższe - kliknij - ZGADZAM SIĘ
Możesz też odmówić zgody - prosimy wówczas o opuszczenie naszej strony.
DZWONECZEK UWAŻNOŚCI
Dzwoneczek Uważności to newsletter, w którym chcemy dzielić się z Tobą tym co nas inspiruje oraz zachwyca w mindfulness - uważności. Pojawia się nieregularnie. Jeżeli chciałabyś/chciałbyś go otrzymywać zapisz się podając swój adres mailowy.
KONTAKT@MINDFULNESSPOLSKA.PL
TEL: +48 606 699 106
BĄDŹMY W KONTAKCIE
ZOSTAW WIADOMOŚĆ
Zostaw wiadomość a odpiszemy najszybciej jak to będzie możliwe. Dziękujemy
* pola wymagane
Do góry