® ®
® ®
Wróć

Aktualność

Przywilej. Zaszczyt. Radość. Uśmiech.

Ania zgodziła się dzielić z nami swoją uważnością w codzienności. A że jest praktyczką uważności i nie jest to dla niej tylko czysto teoretyczny koncept, to jej teksty są bardzo prawdziwe, a jednocześnie ubrane w takie słowa, że sama uważność staje się jeszcze bardziej uważna   Ania będzie się z nami dzieliła refleksjami, chwilami, które sprawnie chwyta słowami. A jej mąż będzie te słowa okraszał obrazami. Bo los, nie dosyć, że obdarował mnie przywilejem znania Ani i czytania jej zachwycających, odświeżających i bardzo mindfulnessowo-życiowych tekstów to jeszcze jej mąż, Maciek (być może niektórym, zachwyconym jego fotografią, znany jako MACIANT) zdecydował się dzielić z nami chwilami, które wpadają mu w oko.

Bardzo Wam dziękuję. Dzięki Wam mam dzisiaj święto. I to wcale nie ze względu na to, że dziś Walentynki, bo akurat Walentynki mam na co dzień i nie potrzebuję do tego żadnego szczególnego dnia   

Teksty Ani znajdziecie najczęściej REFLEKSJACH, które są częścią Koszyczka Uważności. Ale pojawianie się każdego z tekstów będziemy także ogłaszać na stronie głównej Mindfulness Polska i na FB.

Agnieszka

LISTA ARTYKUŁÓW
Wróć
Szanowny Użytkowniku,
Zanim zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych - więcej na temat RODO i naszej polityki prywatności.
Jeśli akceptujesz powyższe - kliknij - ZGADZAM SIĘ
Możesz też odmówić zgody - prosimy wówczas o opuszczenie naszej strony.
DZWONECZEK UWAŻNOŚCI
Dzwoneczek Uważności to newsletter, w którym chcemy dzielić się z Tobą tym co nas inspiruje oraz zachwyca w mindfulness - uważności. Pojawia się nieregularnie. Jeżeli chciałabyś/chciałbyś go otrzymywać zapisz się podając swój adres mailowy.
KONTAKT@MINDFULNESSPOLSKA.PL
TEL: +48 606 699 106
BĄDŹMY W KONTAKCIE
ZOSTAW WIADOMOŚĆ
Zostaw wiadomość a odpiszemy najszybciej jak to będzie możliwe. Dziękujemy
* pola wymagane
Do góry